شیر سینک برسی 6 مورد از بهترین ها دیدگاه خود را بنویسید

شیر سینک غذا یکی از مهمترین چیزهای زندگی ما است. همه می خواهند غذاهای خوشمزه داشته باشند، بدیهی است، شما نیاز به ظروف و ضربه هایی دارید که بعد از استفاده تمیز می شوند. اگر شما نیاز به شستشو آنها را با دست، و سپس انواع زیادی از سبک ها و نوار شیر سینک برای شما وجود دارد. اساسا، 6 نوع انواع شیرهای سینک بار وجود دارد که بر اساس هدف و ظاهر قرار دارند.

 

شیر سینک
شیر سینک

 

نوار غرق-مخلوط

1. سوپاپ دسته تنها
اگر میخواهید شیر یک دسته را خریداری کنید، اطمینان حاصل کنید که فضای بین سینک خود و بشقاب یا دیوار به اندازه کافی برای دسته در هنگام چرخش آن کافی است. علاوه بر این، اگر غرق در نوار خود دارای سوراخ سینک اضافی باشد، نازل زیر یا تلگراف برای صابون ممکن است ایده خوبی برای غرق نوار خود باشد.

سوپاپ تک سوپاپ شیر سینک

مزایا: نه تنها با استفاده از یک دست آسان است. اما نصب آن نیز نسبتا آسان است. علاوه بر این، اگر شما از یک دسته استفاده می کنید، صرفه جویی در فضای بیشتر از استفاده از یک دسته دو است.
منافذ: سوپاپهای تک دسته معمولا ویژگی ای ندارند که به شما امکان کنترل دمای آب مانند دو دسته را می دهد.
2. دو سوکت دسته
این نوع سوپاپ ها دارای دو دسته می باشند که یکی برای آب گرم است و دیگری آب سرد را کنترل می کند. سم پاش معمولا به دو مسیر تقسیم می شود و دسته می تواند بخشی از هیئت بنیادین باشد.

دسته دو دسته شیر سینک

مزایا: دو دسته ممکن است از ویژگی های بیشتر در مورد تنظیم درجه حرارت از موارد تک پشتیبانی می کند.
منافذ: یک شیر دو لول دو دست یک نسبتا سخت است. علاوه بر این، برای تنظیم درجه حرارت آب، شما باید دو دست برای کنترل دو دسته داشته باشید.
3. کشیدن و کشیدن پایین سوپاپ
مخزن این نوع با منبع شارژ متصل به شلنگ است که به راحتی می توان آن را حرکت داد. علاوه بر این، نیازی به نگرانی در مورد جمع آوری شلنگ و اسپاد وجود ندارد، زیرا مخزن ضد وزن زیر سینک وجود دارد تا شیلنگ را بیرون بیاورد و به صورت منظم به عقب برگردد.

کشیدن و خارج کردن و کشیدن پایین

مزایا: یک سوپاپ خروجی پویا است. به ویژه هنگامی که سبزی ها را شستشو می دهید و یا تمیز کردن نوار غرق خواهید شد، این ویژگی بسیار مفید و مفید خواهد بود. طول شلنگ به اندازه کافی برای رسیدن به همه جا در نزدیکی سینک شما کافی است.
ملاحظات: اگر یک سینک بزرگ نداشته باشید، این مخزن ممکن است انتخاب مناسب نباشد.
4. جک های دستی رایگان
جرثقیل های دست دارای یک فعال کننده در مقابل شلنگ هستند که نسبتا آسان است. برای فعال کردن عملیات دستی، شما فقط باید سنسور را با اندازه های مختلف آشپز بازار بپوشانید تا آن را لغزش دهید.

سوپاپهای بدون دست

مزایا: با تکنولوژی بالا، این شیر سینک بسیار راحت و تمیز است. آن را فقط با موج خود را فعال برای فعال کردن سنسور فعال. به عنوان نتایج، هنگامی که دست شما پر است یا کثیف، بدون نیاز به دستگیره.
منافع: سنسور در برخی از مدل های جرثقیل دست در برخی از مکان ها پنهان می شود که آسان نیست برای قرار دادن. بنابراین، اگر شما نیاز به فعال کردن شیر آب آن را کاملا ناراحت کننده است. بعضی از مدل ها نیاز به اتصال شیر به اتصال آب را فعال کرده و جریان آب را فقط در نقطه ای که شیر می کنید، می گیرید.
5. جرثقیل پت Filler
در آشپزخانه های اروپایی نسبتا رایج است، سوپاپ پرکننده ها هم اکنون در آشپزخانه های خانگی محبوب هستند. هر جا نصب شده است، عرشه یا دیوار، باید در نزدیکی اجاق گاز باشد. و یک دست که می تواند مانند یک بازوی ربات حرکت کند، به شما امکان می دهد تا در آشپزخانه خود به فضاهای دور دست برسید  شیر سینک و می توانید مرتب مرتب کنید.

سوپاپ Filler-Faucets

مزایا: سهولت و راحتی. هنگامی که شما با یک گلدان غلیظ، با مخلوط گلدان پر می کنید، مهم نیست اگر شما نیاز به جابجایی یک گلدان بزرگ و سنگین در آشپزخانه خود را فقط برای آب است.
منافع: برای نصب این شیر، شما باید یک منبع آب در پشت اجاق گاز داشته باشید. و اگر شما فقط یک آشپز معمولی هستید، نیازی به داشتن این شیر در آشپزخانه خود ندارید. حتی میتوانید مطالب بیشتری را اینجا مطالعه کنید شیر به ادامه موضوع می پردازیم
6. جرثقیل نوار
این مخلوط برای آشپزخانه بالا پایان طراحی شده است که دارای یک سینک اضافی است. بنابراین، این به شما کمک خواهد کرد فضای آزاد را در سینک اصلی خود آزاد کنید. به خصوص وقتی دو آشپز بیشتری دارید، دو شیر سینک با این شیر بسیار مفید خواهد بود. اگر شما یک را دارید، دریچه نوار کوچکتر، که مطابق با سوپاپ است، انتخاب شماست.

جرثقیل بار

مزایا: می تواند بطور فوری بوسیله متصل به دواکتور به طور مستقیم شیر سینک دمای آب را تغییر دهد.
منافع: این می تواند بسیار دشوار باشد زیرا ویژگی این مخلوط شما را در نظر می گیرد که از آن استفاده می کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + چهار =