قابلمه چدن دیدگاه خود را بنویسید

قابلمه چدن اسکلت چدن یکی از ابزارهای متنوعی است که می توانید در آشپزخانه داشته باشید. اگر به درستی مراقبت شود، مدت زیادی طول خواهد کشید تا شما بخواهید. و بر خلاف شما یا من، آن را به سطح تقریبا کامل غیر چوب دستی می رسند. آیا مرغ سرخ شده همیشه صاف تر هستند؟ پوسته کثیف زرق و برق دار بر روی ذرت؟ قابلمه چدن حتی درجه حرارت برای سرخ کردن عمیق؟ پوسته کامل در استیک؟ چدن دوست شماست

هرچند برخی از قوانین وجود دارد. چدن سه چیز را دوست ندارد: غذاهای پرچرب (مانند مرکبات یا سرکه)، صابون و آب. این چیزها را در ذهن داشته باشید و بعضی از بهترین وسایل آشپزی در جهان را نیز داشته باشید.

قابلمه چدن
قابلمه چدن

 

بنابراین مراقبت از چدن که قبلا “چاشنی” (در حال حاضر دارای یک سیاه و سفید، قابلمه چدن نوع سطح براق است که تقریبا غیر چوب)، فقط انجام موارد زیر:

غذاهای پرچرب در چدن را نگذارید. piccata مرغ بهترین چیز در دیگری انجام می شود. قابلمه چدن شما می توانید مقدار کمی اسید مانند شراب یا آب پرتقال را استفاده کنید، اما آن را کوچک نگه دارید.
شما باید آن را با دست بشویید: هرگز ماشین ظرفشویی را به دست ندهید! برای تمیز کردن، اگر شما مجبور به استفاده از صابون هستید، بیشتر از آب داغ و یک اسفنج استفاده می کنید. قابلمه چدن برای پاک کردن بیت های گیرنده از یک قلم مو سفت استفاده کنید. به جای صابون، شما می توانید به راحتی آن را با چند قاشق غذاخوری نمک پا کنید. خوب بشویید و بلافاصله و کاملا خشک کنید. به یاد داشته باشید: آب چدن شما را زنگ می کند!
در موارد خاص، به خصوص اگر شما به ندرت از آن استفاده می کنید یا اگر از آن استفاده می کنید، مالش داخلی را با یک فیلم نازک روغن، آن را در فر در 350 درجه فارنهایت پرتاب، و اجازه دهید آن را برای یک قابلمه چدن ساعت نشستن. این به سطح زمین کمک می کند.
این کار آن است که کمی مراقبتی داشته باشید و به شما کمک زیادی خواهد کرد.

پس از تمیز کردن، بعضی از مردم روی پالت گرم می کنند تا به طور کامل خشک شوند.
در حالی که آب تبخیر شده است، از یک حوله کاغذی برای خنک کردن کمی روغن زیتون قابلمه چدن در سطح داخلی پان استفاده کنید.

این چقدر از آب چسبیده است: من قطع شد، بنابراین ظرف چند ساعت را برای شمارش معکوس گذاشتم تا کار دیگری انجام دهم. وقتی برگشتم زنگ زده بود.
این چقدر از آب چسبیده است: من قطع شد، بنابراین ظرف چند ساعت را برای قابلمه چدن شمارش معکوس گذاشتم تا کار دیگری انجام دهم. وقتی برگشتم زنگ زده بود.

صرفه جویی در یک آهنربای زنگ زده
گاهی اوقات، شما یک اسکله یا قطعه دیگر از وسایل آشپزی دارید که به درستی قابلمه چدن مورد مراقبت قرار نگرفته است. این قطعات نجات می تواند طلای پنهان شود، اما شما باید بدانید که چگونه آنها را به پتانسیل خود بازگردانید. من اخیرا یک تاکسی داشتم که برای مراقبت پزشکی به من مراجعه کرد. در اینجا چگونگی پرورش آن به شکوه است.

توجه: شما می توانید برای یک اسباب بازی جدید همان کار را انجام دهید، شما فقط از قابلمه چدن پوشش محافظتی که سازنده برای حفاظت از یک اسطوخودوس قبل از چاشنی از اکسیداسیون در آشپز بازار صورت تماس با رطوبت استفاده می کنید را از بین می برید.

اسباب بازی نجات قبل از تریاژ.
اسباب بازی نجات قبل از تریاژ.
این چیزی است که یک قطعه چاقوی مورد سوء استفاده قرار می گیرد. زنگ زده بود، قابلمه چدن و جاهای زیادی وجود داشت که جلبک های کربنی شکسته بودند و در حقیقت از اسکلت خرد شده بودند. از آنجا که گرد و غبار کربن را در غذای من نخواستم، مجبور بودم کاری انجام دهم.

واقعا تنها یک راه خوب برای انجام این کار وجود دارد: اسکراب خوب، سپس پشم فولادی قابلمه چدن را از بین ببرید. به طور معمول، پشم فولادی دشمن اسکلت چینی است، زیرا به یک سطح چاشنی بسیار آسیب می رساند. اما این چیزی است که شما در اینجا میخواهید: به فلز خیره کننده برسید.
هنگامی که شما تمام زنگ زدگی و کربن را از دست داده اید (بله، گوشت یک اصطلاح فنی است)، شما آماده هستید که این اسباب بازی قدیمی را به همان شیوه ای که می خواهید با یک محصول جدید رفتار کنید. کوره خود را به دمای 350 درجه فارنهایت برسانید، حوله های کاغذی و کمی روغن گیاهی را بشکنید و آماده باشید. سطح قابلمه چدن را با روغن پوشانده و یک ساعت آن را پخت.

چاشنی آهن
تنظیم چاشنی در یک اسکیلت همان است که شما در حال بازگرداندن یک یا یک جدید است:

یک روغن گیاهی کوچکی را به اسکلت قابلمه چدن بمالید (روغن گیاهی یک چاشنی بهتر و سخت قابلمه چدن تر از چربی های حیوانی می دهد) و آن را کاملا داخل اطراف آن مالش کنید. اگر اسطوخودر شما “پیش غذا” باشد، یک پوشش محافظ توسط سازنده وجود خواهد داشت. شما می خواهید این را پاک کنید اگر یک اسباب بازی قدیمی دارید، خداوند فقط می داند که همه چیز در حال پاک شدن است.
در صورت نیاز مجدد روغن را ادامه دهید و آن را پاک کنید تا دیگر نتوانید روی حوله خود را قابلمه چدن ببندید. در این مرحله آماده ای برای اجاق است
ظرف یک ساعت را در دمای 350 درجه فارنهایت پخت کنید. آن را از اجاق خارج کنید، و هنگامی که آن را خنک به اندازه کافی برای رسیدگی، طرز کار حوله نفت و کاغذ را تکرار کنید. اگر حوله خود را پاک کند، انجام قابلمه چدن می شود اگر شما هنوز چیزهای نازک را کشیدید، فرآیند پخت و روغن را تا زمانی که تمیز باشد، تکرار کنید.
هنگامی که حوله تمیز می شود، شما یک سطح چاشنی دارید.
بهترین راه برای حفظ چدن، استفاده از آن است! اگر شما آن را به طور صحیح تمیز کنید و از قابلمه چدن اجزای خاصی اجتناب کنید، بیشتر از آن استفاده می کنید، سطح آن بهتر و غیرقابل نفوذ خواهد بود. در نهایت به نظر می رسد زرق و برق دار: براق و سیاه و سفید. شما همچنین عشق می گیرید و می خواهید برای آن مراقبت کنید. قابلمه چدن خوب این اتفاق می افتد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − چهار =