قیمت یخچال فریزر ایرانی دیدگاه خود را بنویسید

قیمت یخچال فریزر ایرانی علیرغم فاجعه اقتصادی رکود بزرگ، دنیای مدرن قرن بیستم و عصر الکترونیک جدید پیش رفتند. در دهه 1930، محصولات الکترونیکی به لوازم خانگی مناسب دسترسی پیدا کرد.

خانه سازان در لبه برش تکنولوژی به عنوان محصولات مانند اجاق گاز، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، آهن الکتریک و جارو برقی تقاضای برق ایجاد کردند.

 

قیمت یخچال فریزر ایرانی
قیمت یخچال فریزر ایرانی

تولیدات گیاهان که قدرت را برای استفاده تجاری فراهم می کنند، در اواخر قرن نوزدهم توسعه یافت. در سال 1896، نایاگارا فالز اعلام کرد نیروی برق آبی برای شهرها است. اتومبیل های خیابانی قیمت یخچال فریزر ایرانی الکتریکی شروع به جایگزینی وسایل نقلیه کشیده شده اسب کردند. در سال 1904، نمایشگاه جهانی سنت لوئیس، شمع های برق و رسانه های دیواری را برای خانه معرفی کرد.

در اواسط دهه 1920، 60 درصد خانه ها در ایالات متحده دارای قدرت الکتریکی بودند که به عنوان تمیز، ایمن و کارآمد ارتقا یافتند. محصولات الکترونیکی وعده داده شده برای کاهش کار خانه و جایگزینی وابستگی به خدمتگزاران داخلی.

تا سال 1925، یخچال و فریزر در دسترس برای استفاده در منزل بود، اما قیمت یخچال فریزر ایرانی بسیار گران بود. در اواخر دهه ی 20، یخچالها شروع به جایگزینی یخچال کردند. یخچال های خفیف و گاهی اوقات خطرناک که با استفاده از گازهای سمی که منجر به مسمومیت و انفجار شد، توسط کمپرسور فرن در سال 1929 جایگزین شدند. تا سال 1935، فروش یخچال و فریزر به 1.6 میلیون دلار در سال افزایش یافت. (گرچه پدربزرگ من شکایت کرد که هیچ چیز واقعا آبجو را مانند یک جعبه یخ خنک نکرد)

اگرچه مناطق روستایی کمی اندکی در پشت منحنی قرار داشت، اداره روزولت قیمت یخچال فریزر ایرانی برای گسترش شبکه برق، اعتقاد داشت که برق موجود برای تجارت مهم است. علیرغم نرخ بالای بیکاری (24 درصد) و کاهش کلی در دستمزدها، تکنولوژی های جدید برای اقامت در اینجا بودند.

تبلیغات در لوازم الکتریکی در مجلات خانمها ظاهر می شود و محصولاتشان را به عنوان اقتصادی و علمی معرفی می کنند. واژه هایی مانند “اتوماتیک” در لغت نامه محبوب معرفی شد و کارهای خانه همگی مجددا یکسان نبود.

در اینجا چندین تبلیغ از Magazine Home Journal Magazine Spring 1932 ارائه شده قیمت یخچال فریزر ایرانی است. (تصاویر در حوزه عمومی هستند زیرا آنها بیش از 70 سال سن دارند)

وستینگهاوس یخچال دوگانه اتوماتیک 1932
یخچال فریزر Westinghouse که در بالای این مقاله نشان داده شده بود شامل قفسه های رول بود و در جعبه های ترد برای سبزیجات ساخته شده بود.

این یک فریزر در بالای صفحه نیست، بلکه یک کمپرسور محصور است. شما می توانید محفظه قیمت یخچال فریزر ایرانی کوچک را در قفسه بالا برای ساخت کابین های یخ ببینید. این یخچال جذاب نیز برجسته روشنایی داخلی!

خداحافظ یخ جعبه
یک جعبه ی یخ به طور معمول برای نگهداری مواد غذایی فاسد می شود. این یک کولر جلوه ای بود که عایق بندی شده بود. یخ در فصل زمستان از دریاچه های یخ زده ذخیره شده و توسط مرد یخی که سوار اسب و واگن سوار شد، در سایت آشپز بازار به خانه ها تحویل داده شد.

جعبه های یخ می تواند بسیار جذاب باشد، ساخته شده از چوب با داخلی فلز. البته، یخ، به یک تانک تخلیه ذوب می شود. این می تواند ناخوشایند باشد. پان باید تخلیه شود تا از سرریز جلوگیری شود.

 

General Electric تمام یخچال های فولادی 1932
اولین یخچال و فریزر دارای کمپرسورهای واقع در زیرزمین بودند. قیمت یخچال فریزر ایرانی حرکت کمپرسور به بالای قیمت یخچال فریزر ایرانی واحد یک پیشرفت مدرن بود. یخچال GE که در سمت راست نشان داده شده بود در واقع در سال 1932 راه خود را طی می کرد چون کمپرسورها در داخل واحد قرار داشتند.

این یخچال و فریزر شبیه یک جعبه یخ با یک کمپرسور در بالای صفحه است. این یک محفظه قیمت یخچال فریزر ایرانی فریزر برای مکعب های یخ، قفسه های کشویی و کنترل های دما بود. برای $ 187.00 فروخته شد

Frigidaire 1932
تبلیغات در سمت راست نشان می دهد که این آیتم “Super Powered!” از آنجایی که برق می تواند گران باشد و مردم از بودجه های خانوار خود آگاه باشند، تولید کنندگان قیمت یخچال فریزر ایرانی دستگاه های اجرایی تلاش می کنند تا محصولاتی با قیمت مناسب را تولید کنند. این Frigidaire Super-Powered قیمت اجناس کم هزینه و همچنین یک فریزر برای مکعب یخ وعده داده شده است
کابینت و داخلی از پرسلن ساخته شده است. تصویر نشان می دهد که چگونه تمیز کردن آسان است. گریس، خاک و خراش ها می تواند از بین برود.

منبع
اجاق گاز 1932
سری سحر و جادو سری 700 با سطح “Artile”، علاقه جدیدی به دکور آشپزخانه را نشان می دهد. آشپزخانه قیمت یخچال فریزر ایرانی تبدیل به یک اتاق برای تزئین در رنگ های زیبا با لهجه جالب مانند الگو تزئین درب در این اجاق گاز.

در اوایل قرن گذشته، برق به خانه ها برای روشنایی معرفی شد و جایگزین چراغ های گاز شد. شرکت های گاز، نگران از دست دادن درآمد، اجاق گاز تولید کرده اند. قبلا، قیمت یخچال فریزر ایرانی کوره ها توسط چوب یا زغال سنگ سوختگی، کثیف و نیاز به تعمیر و نگهداری ثابت.

این نسخه اجاق گاز دارای یک دکمه خودکار بود. آشپز حتی نیاز به استفاده از یک مسابقه برای نور شعله ندارد!

اجاق گاز سرآشپز 1932
اجاق گاز آشپز جادویی 1932 | منبع
محدوده الکتریکی 1932

 

ژنراتور برق معمولی سال 1932 برای تمیز بودن آن، برای سیم کشی الکتریکی فایبرگلاس ارائه داد. قیمت یخچال فریزر ایرانی تبلیغات وعده داده است که زمان کمتری صرف کارهای آشپزخانه، آزاد کردن خانم خانه برای چیزهای دیگر شده است.

این محدوده الکتریکی قدیمی به نظر نمی رسد بسیار متفاوت از محدوده الکتریکی است که ما امروز می بینیم. توجه داشته باشید عدم وجود یک حق، سیم پیچ عقب. قیمت یخچال فریزر ایرانی یک گلدان وجود داشت که در آشپزخانه برای پخت سوپ ها افتاد!

 

GE Electric Range حدود 1932 است

منبع

توستر 1932

خوب، من کمی درهم و برهمی اینجا من از صفحه پاره پنهان عذرخواهی میکنم، اما در اینجا ما با توستر لوکس افسانه ای برای تنها 5.95 دلار در دسترس هستیم. توجه داشته باشید که یک توستر باز است. قیمت یخچال فریزر ایرانی توستر را روی اجاق قرار داده اید و دستمال توالت را به صورت دستی چرخانده اید. در سال 1932، تستهای کاملا بسته شده نباید داشته باشند.

چرا این توستر خاص لوکس نام گرفت؟ از آنجا که جذاب با سطح کروم تزئینی بود.

این نوع توستر در اغلب فروشگاه ها تا دهه 1970 در دسترس بود. من در واقع یک خودم داشتم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =